O firmie

Firma Izolab zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną oryginalnych produktów (takich marek jak Webac, Bostik, Izoservice, BASF PCI), służących do:

  • Zapobiegania zawilgoceniu
  • Niwelowania skutków wilgoci
  • Uszczelniania
  • Izolacji
  • Odgrzbiania
  • Osuszania

Dlaczego Izolab?

Z branżą izolacji związany jestem od 1999 roku. Prawie dwie dekady praktycznego doświadczenia w uszczelnianiu oraz hydroizolacji, które zdobyłem podczas pracy w Niemczech i Austrii pozwalają mi na swobodne poruszanie się w tematyce izolacji wodochronnych, odgrzybiania czy iniekcji uszczelniających. W Polsce, od 2007 roku prowadzę własną działalność specjalizującą się w izolacji i osuszaniu budynków oraz zapobieganiu i skutkom zawilgocenia. Działając na terenie całego kraju oferuję analizę, pełną diagnostykę oraz fachowe doradztwo w dziedzinie izolacji, osuszania oraz zapobiegania wilgoci oraz wykonuję prace związane z osuszaniem budynków,  a w swojej wieloletniej praktyce stosuję najnowocześniejsze metody izolacji oraz uszczelnień.

Oferta:

Oferując prace z zakresu iniekcji uszczelniających zawsze korzystam z produktów najwyższej jakości. Preparaty, które oferuje mój sklep są z powodzeniem wielokrotnie stosowane podczas wykonywania uszczelniania i/lub izolacji przez moją firmę.

Obsługa:

Bazując na moim blisko dwudziestoletnim doświadczeniu w stałym użyciu specjalistycznych środków przy wykonywaniu między innymi uszczelnień metodą iniekcji krystalicznej i ciśnieniowej oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów szukających rozwiązań w zapobieganiu i zwalczaniu wilgoci oraz jej skutkom, służę fachową pomocą w zakresie stosowania i doboru odpowiednich produktów dostępnych w moim sklepie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl